Poradnik przeprowadzki


Aby przeprowadzka przebiegła szybko i bezproblemowo przygotuj się do niej, korzystając z poniższych porad.

1. Zorganizuj kartony lub pudełka (możesz je też smiało wynająć od nas) i opisz każde pudełko i karton. Posiadamy pudełka specjalnie przeznaczone do przeprowadzki, ale równie dobrze możesz kupić kartony na przykład w supermarkecie budowlanym. Niektóre markety mają specjalnie przotowane miejsca, gdzie składają kartony do bezpłatnej dyspozycji klientów (np. Castorama).

2. Szkło oraz łatwo tłukące się elementy najlepiej jest zabezpieczyć owijając każdy element w papier lub gazet.

Dużo rzeczy często jest nie używanych i warto sie zastanowić czy w ogole jest sens je wieźć czy np nie lepiej zutylizowac.

Jakie czynności proponujemy powierzyć nam:
  • demontaż oraz montaż mebli
  • przygotowanie i zabezpieczenie mebli oraz sprzętu RTV, AGD, sprzętu komputerowego itp. do transportu, gdyż do zabezpieczania używamy profesjonalnych materiałów. Oryginalne opakowania sprzętu RTV oraz sprzętu komputerowego najlepiej zabezpieczą Twój sprzęt podczas transportu, więc jeżeli posiadają Państwo oryginalne opakowania i kartony wskazane jest ich użycie
  • załadunek i rozładunek mienia - posiadamy bogate zaplecze techniczne i różnego rodzaju potrzebne sprzęty, m. in. wózki transportowe, pasy itp. 
Ustalenie terminu przeprwadzki

Termin przeprowadzki jest dowolny, możecie wybrać Państwo zarówno dzień powszedni jak i weekend. Należy mieć jednak na uwadze, że termin sobotni jest często bardzo oblegany, dlatego rezerwację należy wykonywać z odpowiednim wyprzedzeniem. Ponadto usługi wykonywane w dni świąteczne oraz niedziele są droższe o około 75 % w stosunku do standardowych cen. Godzina wykonywania usługi zależna jest od Państwa wyboru.

Aby przeprowadzka przebiegała sprawnie i szybko, w miarę możliwości najlepiej wybierać pory dnia o zmniejszonym natężeniu ruchu, o zwiększonej ilości miejsc parkingowych w miejscu przeprowadzki w celu możliwości podjazdu autem transportowym itp.

NA KILKA DNI PRZED PRZEPROWADZKĄ
Zadzwoń do naszej firmy i potwierdź realizację usługi oraz ustal niezbędne szczegóły. Zastanów się, czy wszystkie rzeczy, które posiadasz są niezbędne i podejmij decyzję co warto przewieźć, a co zutylizować. Pakowanie należy już zacząć. Spakuj przede wszystkim rzeczy osobiste, drobiazgi, rzeczy cenne itp.

DZIEŃ PRZEPROWADZKI

Warto zarezerwować wygodne miejsce dla auta transportowego. W miarę możliwości doglądaj cały czas wykonywanych usług i odpowiadaj na pytania pracowników. Upewnij się, że kierowca zna lokalizację docelową.przeprowadzki krakow lider przeprowadzki
Telefon: 509 803 149
E-mail: biuro@liderprzeprowadzki.pl

Adres firmy: Armii Krajowej 81/34
30-150 Kraków