Profesjonaliści w przewozie Fortepianów i Pianin

Przenoszenie fortepianu jest szczególnym i odrębnym od innych usług w przeprowadzkach zadaniem. Trudno jest zapobiec uszkodzeniom za pomocą dużego, ciężkiego przedmiotu o niewygodnym kształcie. Nasi pracownicy są przeszkoleni w przenoszeniu fortepianów z domów i ciasnych pomieszczeniach, w tym klatkach schodowych i wind. Przetransportowanie fortepianu na własną rękę może nie być możliwe. Niektóre fortepiany są po prostu zbyt ciężkie, i w dodatku bardzo delikatne. Jeśli chcesz mieć pewność, że fortepian zostanie przeniesiony bez uszkodzeń, musisz zatrudnić profesjonalną firmę zajmującą się przeprowadzkami fortepianów.

Wiele fortepianów jest różnych i wymaga specjalistycznej wiedzy, aby odpowiednio przenosić je z jednego miejsca do drugiego. Odpowiednia firma zajmująca się transportem fortepianów zapewni, że fortepian dotrze bezpiecznie.

Firma Lider Przeprowadzki oferuje przenoszenie fortepianów, oraz pianin:

  • Jesteśmy doświadczeni i przeszkoleni w przenoszeniu fortepianu, oraz pianin
  • Transportowaliśmy wszystkie rodzaje fortepianów, w tym fortepiany skrzydłowe, fortepiany stołowe, fortepiany pionowe oraz pianina
  • Zawsze traktujemy fortepiany z najlepszą starannością.
  • Używamy specjalnego sprzętu do przenoszenia fortepianów.
  • Dostępny demontaż / montaż

Twój fortepian jest cenny i musi być bezpieczny podczas przeprowadzki. Załoga firmy Lider Przeprowadzki wie, jak prawidłowo radzić sobie z niezgrabnym kształtem i wagą fortepianu, aby manewrować nim. Kiedy wybierzesz nasz zespół, aby przenieść swój fortepian w Krakowie, będziesz mógł się zrelaksować wiedząc, że twój fortepian jest bezpieczny.